Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sandvik

Sandvik

SANDVIK MINING AND ROCK SOLUTIONS, ORTAK BİR ELEKTRİFİKASYON, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE DİJİTALLEŞME TEMASINA DAYALI OLARAK LAS VEGAS’TAKİ MINEXPO INTERNATİONAL 2021’DE ÜÇ YENİ YERALTI SONDAJ ÇÖZÜMÜNÜ TANITTI. YENİ ÜRÜNLER ARASINDA AKÜLÜ OLARAK ÇALIŞAN YENİ BİR CIVATALAMA MAKİNESİ, BERABERİNDEKİ TAŞINABİLİR EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ VE GELİŞMİŞ SONDAJ İÇİN YENİ BİR MOBİL UYGULAMA YER ALIYOR.

Yeni Sandvik DS412iE, yeraltı madenciliği ve tünel açma uygulamaları için yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş, üretken ve pille çalışan bir kaya bulonlama makinesi. Tramvay ve sondaj sırasında sıfır emisyon için bir elektrikli güç aktarma sistemi ve elektrik motorlu akü paketi ile donatıldı, böylece termal yük ve yeraltı havalandırma gereksinimlerini azaltması planlandı.

Digital Driller eğitim simülatörleri, yeraltı sondaj makinesi operatörlerini veya bakım ekiplerini güvenli bir şekilde eğitmek için kompakt ve esnek bir çözüm sunuyor. Yeni DS412iE şarjlı elektrikli teçhizatı desteklemek için özel olarak tasarlandı.

Yeni DrillConnect mobil uygulaması, iSURE’da oluşturulanlar da dahil olmak üzere sondaj planlarını, sondaj raporlarını ve MySandvik makine verilerini ağ kapsamının yetersiz olduğu veya bulunmadığı ortamlarda sorunsuz ve verimli bir şekilde aktarıyor. Kağıt tabanlı süreçleri ortadan kaldıran ve müşterinin tercih ettiği mobil cihaz aracılığıyla ofis ile sondaj makinesi arasındaki veri aktarımını otomatikleştiriyor.

Önceki
Furukawa HCR1200 ED
Sonraki
Atlas Copco

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM